18 Feb 2022 - 13 Nov 2022
Sunday, 13 Nov | 09:35 AM
Draw
Sunday, 06 Nov | 09:35 AM
Draw
Saturday, 05 Nov | 10:30 AM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Saturday, 05 Nov | 10:30 AM
Draw
Saturday, 05 Nov | 10:30 AM
Draw
Saturday, 05 Nov | 10:30 AM
Shonan Bellmare won
Saturday, 05 Nov | 10:30 AM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 05 Nov | 10:30 AM
Draw
Saturday, 05 Nov | 10:30 AM
Nagoya Grampus won
Saturday, 05 Nov | 10:30 AM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 05 Nov | 10:30 AM
Draw
Sunday, 30 Oct | 10:30 AM
Montedio Yamagata won
Sunday, 30 Oct | 09:35 AM
Draw
Saturday, 29 Oct | 11:30 AM
Draw
Saturday, 29 Oct | 11:30 AM
Avispa Fukuoka won
Saturday, 29 Oct | 11:30 AM
Gamba Osaka won
Saturday, 29 Oct | 11:30 AM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Saturday, 29 Oct | 11:30 AM
Nagoya Grampus won
Saturday, 29 Oct | 11:30 AM
Kashima Antlers won
Saturday, 29 Oct | 11:30 AM
Shonan Bellmare won
Saturday, 29 Oct | 11:30 AM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 29 Oct | 11:30 AM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 22 Oct | 12:30 PM
Draw
Wednesday, 12 Oct | 04:00 PM
Draw
Wednesday, 12 Oct | 03:30 PM
Vissel Kobe won
Wednesday, 12 Oct | 03:30 PM
Jubilo Iwata won
Wednesday, 12 Oct | 03:30 PM
FC Tokyo won
Wednesday, 12 Oct | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 08 Oct | 12:30 PM
Draw
Saturday, 08 Oct | 11:30 AM
Shonan Bellmare won
Saturday, 08 Oct | 11:30 AM
Urawa Red Diamonds won
Saturday, 08 Oct | 10:30 AM
Draw
Saturday, 08 Oct | 10:30 AM
Avispa Fukuoka won
Saturday, 08 Oct | 10:30 AM
Gamba Osaka won
Saturday, 08 Oct | 10:30 AM
Draw
Saturday, 08 Oct | 10:30 AM
Vissel Kobe won
Saturday, 08 Oct | 10:30 AM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 01 Oct | 12:30 PM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Saturday, 01 Oct | 12:30 PM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 01 Oct | 12:30 PM
Draw
Saturday, 01 Oct | 11:30 AM
Kyoto Sanga FC won
Saturday, 01 Oct | 11:30 AM
FC Tokyo won
Saturday, 01 Oct | 11:30 AM
Sanfrecce Hiroshima won
Saturday, 01 Oct | 10:30 AM
Match Cancelled
Saturday, 01 Oct | 10:30 AM
Draw
Saturday, 01 Oct | 10:30 AM
Vissel Kobe won
Sunday, 18 Sep | 03:30 PM
Vissel Kobe won
Sunday, 18 Sep | 03:30 PM
FC Tokyo won
Sunday, 18 Sep | 10:30 AM
Draw
Saturday, 17 Sep | 03:30 PM
Draw
Saturday, 17 Sep | 03:30 PM
Avispa Fukuoka won
Saturday, 17 Sep | 03:30 PM
Draw
Saturday, 17 Sep | 03:30 PM
Draw
Saturday, 17 Sep | 02:30 PM
Draw
Friday, 16 Sep | 03:30 PM
Draw
Wednesday, 14 Sep | 04:00 PM
Cerezo Osaka won
Wednesday, 14 Sep | 04:00 PM
Draw
Wednesday, 14 Sep | 03:30 PM
Vissel Kobe won
Wednesday, 14 Sep | 03:30 PM
Yokohama F Marinos won
Sunday, 11 Sep | 09:35 AM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Saturday, 10 Sep | 03:30 PM
Draw
Saturday, 10 Sep | 03:30 PM
Draw
Saturday, 10 Sep | 03:30 PM
Cerezo Osaka won
Saturday, 10 Sep | 03:30 PM
Draw
Saturday, 10 Sep | 03:30 PM
Urawa Red Diamonds won
Saturday, 10 Sep | 03:30 PM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 10 Sep | 03:00 PM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 10 Sep | 02:30 PM
Draw
Wednesday, 07 Sep | 03:30 PM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 03 Sep | 03:30 PM
Nagoya Grampus won
Saturday, 03 Sep | 03:30 PM
Sagan Tosu won
Saturday, 03 Sep | 03:30 PM
Kyoto Sanga FC won
Saturday, 03 Sep | 03:30 PM
Shonan Bellmare won
Saturday, 03 Sep | 03:30 PM
Draw
Saturday, 03 Sep | 03:00 PM
Sanfrecce Hiroshima won
Saturday, 03 Sep | 03:00 PM
Draw
Saturday, 03 Sep | 02:30 PM
Draw
Friday, 02 Sep | 04:00 PM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Wednesday, 31 Aug | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won
Wednesday, 31 Aug | 03:30 PM
Gamba Osaka won
Saturday, 27 Aug | 03:30 PM
FC Tokyo won
Saturday, 27 Aug | 03:30 PM
Sanfrecce Hiroshima won
Saturday, 27 Aug | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 27 Aug | 02:30 PM
Shimizu S-Pulse won
Saturday, 27 Aug | 02:30 PM
Gamba Osaka won
Friday, 26 Aug | 03:30 PM
Draw
Sunday, 21 Aug | 03:30 PM
Draw
Saturday, 20 Aug | 03:30 PM
Sanfrecce Hiroshima won
Saturday, 20 Aug | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 20 Aug | 02:30 PM
Draw
Saturday, 20 Aug | 10:30 AM
Sagan Tosu won
Friday, 19 Aug | 04:00 PM
Nagoya Grampus won
Sunday, 14 Aug | 03:30 PM
Shimizu S-Pulse won
Sunday, 14 Aug | 03:30 PM
Draw
Sunday, 14 Aug | 03:00 PM
Sanfrecce Hiroshima won
Sunday, 14 Aug | 02:30 PM
Kashima Antlers won
Saturday, 13 Aug | 03:30 PM
Match Cancelled
Saturday, 13 Aug | 03:30 PM
Match Cancelled
Saturday, 13 Aug | 03:30 PM
Match Cancelled
Saturday, 13 Aug | 03:00 PM
Urawa Red Diamonds won
Saturday, 13 Aug | 10:30 AM
Vissel Kobe won
Sunday, 07 Aug | 03:30 PM
Sagan Tosu won
Sunday, 07 Aug | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won
Sunday, 07 Aug | 03:30 PM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Sunday, 07 Aug | 02:30 PM
Shimizu S-Pulse won
Saturday, 06 Aug | 03:30 PM
Nagoya Grampus won
Saturday, 06 Aug | 03:30 PM
Cerezo Osaka won
Saturday, 06 Aug | 03:30 PM
Match Cancelled
Saturday, 06 Aug | 03:00 PM
Kashiwa Reysol won
Saturday, 06 Aug | 02:30 PM
Sanfrecce Hiroshima won
Sunday, 31 Jul | 02:30 PM
Draw
Saturday, 30 Jul | 03:30 PM
Kashiwa Reysol won
Saturday, 30 Jul | 03:30 PM
FC Tokyo won
Saturday, 30 Jul | 03:30 PM
Cerezo Osaka won
Saturday, 30 Jul | 03:30 PM
Draw
Saturday, 30 Jul | 03:30 PM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 30 Jul | 03:30 PM
Urawa Red Diamonds won
Saturday, 30 Jul | 03:00 PM
Jubilo Iwata won
Saturday, 30 Jul | 10:30 AM
Draw
Sunday, 17 Jul | 03:00 PM
Draw
Sunday, 17 Jul | 02:30 PM
FC Tokyo won
Saturday, 16 Jul | 03:30 PM
Match Cancelled
Saturday, 16 Jul | 03:30 PM
Kashiwa Reysol won
Saturday, 16 Jul | 03:30 PM
Draw
Saturday, 16 Jul | 03:30 PM
Cerezo Osaka won
Saturday, 16 Jul | 03:30 PM
Draw
Saturday, 16 Jul | 02:30 PM
Draw
Saturday, 16 Jul | 02:30 PM
Urawa Red Diamonds won
Sunday, 10 Jul | 03:30 PM
Avispa Fukuoka won
Sunday, 10 Jul | 03:30 PM
Kashiwa Reysol won
Sunday, 10 Jul | 03:30 PM
Draw
Sunday, 10 Jul | 03:30 PM
Urawa Red Diamonds won
Sunday, 10 Jul | 02:30 PM
Shimizu S-Pulse won
Sunday, 10 Jul | 02:30 PM
Draw
Sunday, 10 Jul | 10:30 AM
Draw
Saturday, 09 Jul | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 09 Jul | 03:30 PM
Vissel Kobe won
Wednesday, 06 Jul | 04:00 PM
Draw
Wednesday, 06 Jul | 03:30 PM
Yokohama F Marinos won
Wednesday, 06 Jul | 03:30 PM
Avispa Fukuoka won
Wednesday, 06 Jul | 03:30 PM
Shonan Bellmare won
Wednesday, 06 Jul | 03:30 PM
Vissel Kobe won
Wednesday, 06 Jul | 03:30 PM
Match Cancelled
Wednesday, 06 Jul | 03:30 PM
Nagoya Grampus won
Wednesday, 06 Jul | 03:30 PM
Draw
Wednesday, 06 Jul | 03:30 PM
FC Tokyo won
Saturday, 02 Jul | 04:00 PM
Vissel Kobe won
Saturday, 02 Jul | 03:30 PM
Draw
Saturday, 02 Jul | 03:30 PM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 02 Jul | 03:30 PM
Draw
Saturday, 02 Jul | 03:30 PM
Cerezo Osaka won
Saturday, 02 Jul | 03:00 PM
Sanfrecce Hiroshima won
Saturday, 02 Jul | 03:00 PM
Kyoto Sanga FC won
Saturday, 02 Jul | 03:00 PM
Kashima Antlers won
Saturday, 02 Jul | 02:30 PM
Draw
Wednesday, 29 Jun | 03:30 PM
Gamba Osaka won
Sunday, 26 Jun | 03:30 PM
Sagan Tosu won
Sunday, 26 Jun | 03:00 PM
Shonan Bellmare won
Sunday, 26 Jun | 02:30 PM
Draw
Sunday, 26 Jun | 02:30 PM
Draw
Sunday, 26 Jun | 02:30 PM
Urawa Red Diamonds won
Sunday, 26 Jun | 10:30 AM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Saturday, 25 Jun | 03:30 PM
Draw
Saturday, 25 Jun | 03:00 PM
Sanfrecce Hiroshima won
Saturday, 25 Jun | 12:30 PM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 18 Jun | 03:30 PM
Urawa Red Diamonds won
Saturday, 18 Jun | 03:30 PM
Kashiwa Reysol won
Saturday, 18 Jun | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 18 Jun | 03:30 PM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 18 Jun | 03:30 PM
Sanfrecce Hiroshima won
Saturday, 18 Jun | 02:30 PM
Jubilo Iwata won
Saturday, 18 Jun | 02:30 PM
Kashima Antlers won
Saturday, 18 Jun | 02:30 PM
Shimizu S-Pulse won
Saturday, 18 Jun | 02:30 PM
Shonan Bellmare won
Sunday, 29 May | 01:30 PM
Sagan Tosu won
Sunday, 29 May | 12:30 PM
Kashiwa Reysol won
Sunday, 29 May | 12:30 PM
Yokohama F Marinos won
Sunday, 29 May | 11:30 AM
FC Tokyo won
Sunday, 29 May | 11:30 AM
Cerezo Osaka won
Sunday, 29 May | 10:30 AM
Kyoto Sanga FC won
Sunday, 29 May | 09:35 AM
Vissel Kobe won
Saturday, 28 May | 01:30 PM
Draw
Saturday, 28 May | 10:30 AM
Sanfrecce Hiroshima won
Wednesday, 25 May | 04:00 PM
Nagoya Grampus won
Wednesday, 25 May | 03:30 PM
Kashiwa Reysol won
Wednesday, 25 May | 03:30 PM
Draw
Wednesday, 25 May | 03:30 PM
Shonan Bellmare won
Wednesday, 25 May | 03:30 PM
Yokohama F Marinos won
Wednesday, 25 May | 03:30 PM
FC Tokyo won
Wednesday, 25 May | 03:30 PM
Match Cancelled
Wednesday, 25 May | 03:30 PM
Cerezo Osaka won
Wednesday, 25 May | 03:30 PM
Draw
Sunday, 22 May | 11:30 AM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Saturday, 21 May | 03:30 PM
Avispa Fukuoka won
Saturday, 21 May | 01:30 PM
Draw
Saturday, 21 May | 01:30 PM
Draw
Saturday, 21 May | 11:30 AM
Draw
Saturday, 21 May | 11:30 AM
Shonan Bellmare won
Saturday, 21 May | 10:30 AM
Nagoya Grampus won
Saturday, 21 May | 10:30 AM
Cerezo Osaka won
Saturday, 21 May | 09:30 AM
Sanfrecce Hiroshima won
Wednesday, 18 May | 04:00 PM
Draw
Wednesday, 18 May | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 14 May | 03:30 PM
Gamba Osaka won
Saturday, 14 May | 12:30 PM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 14 May | 12:30 PM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 14 May | 11:30 AM
Kashima Antlers won
Saturday, 14 May | 11:30 AM
Vissel Kobe won
Saturday, 14 May | 10:30 AM
Draw
Saturday, 14 May | 10:30 AM
Jubilo Iwata won
Saturday, 14 May | 10:30 AM
Nagoya Grampus won
Friday, 13 May | 04:00 PM
Draw
Sunday, 08 May | 12:30 PM
Draw
Sunday, 08 May | 11:30 AM
Sagan Tosu won
Sunday, 08 May | 10:30 AM
Gamba Osaka won
Saturday, 07 May | 01:30 PM
Draw
Saturday, 07 May | 12:30 PM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Saturday, 07 May | 11:30 AM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 07 May | 10:30 AM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 07 May | 10:30 AM
Sanfrecce Hiroshima won
Friday, 06 May | 03:30 PM
Cerezo Osaka won
Wednesday, 04 May | 10:30 AM
Draw
Tuesday, 03 May | 01:30 PM
Avispa Fukuoka won
Tuesday, 03 May | 11:30 AM
Kashima Antlers won
Tuesday, 03 May | 11:30 AM
Shimizu S-Pulse won
Tuesday, 03 May | 11:30 AM
Draw
Tuesday, 03 May | 10:30 AM
Draw
Tuesday, 03 May | 10:30 AM
Kashiwa Reysol won
Friday, 29 Apr | 03:30 PM
FC Tokyo won
Friday, 29 Apr | 12:30 PM
Sagan Tosu won
Friday, 29 Apr | 12:30 PM
Kashima Antlers won
Friday, 29 Apr | 11:30 AM
Avispa Fukuoka won
Friday, 29 Apr | 10:30 AM
Draw
Friday, 29 Apr | 09:35 AM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Thursday, 28 Apr | 03:30 PM
Jubilo Iwata won
Wednesday, 20 Apr | 03:30 PM
Draw
Sunday, 17 Apr | 03:30 PM
Kyoto Sanga FC won
Sunday, 17 Apr | 01:30 PM
Draw
Sunday, 17 Apr | 12:30 PM
Draw
Sunday, 17 Apr | 11:30 AM
Draw
Sunday, 17 Apr | 11:30 AM
Draw
Sunday, 17 Apr | 10:30 AM
Shonan Bellmare won
Saturday, 16 Apr | 09:30 AM
Draw
Sunday, 10 Apr | 12:30 PM
Kyoto Sanga FC won
Sunday, 10 Apr | 11:30 AM
Draw
Sunday, 10 Apr | 11:30 AM
Hokkaido Consadole Sapporo won
Sunday, 10 Apr | 11:30 AM
Yokohama F Marinos won
Sunday, 10 Apr | 10:30 AM
Sanfrecce Hiroshima won
Sunday, 10 Apr | 10:30 AM
Cerezo Osaka won
Sunday, 10 Apr | 10:30 AM
Draw
Sunday, 10 Apr | 09:30 AM
Draw
Saturday, 09 Apr | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won
Wednesday, 06 Apr | 04:00 PM
Draw
Wednesday, 06 Apr | 04:00 PM
Nagoya Grampus won
Wednesday, 06 Apr | 03:30 PM
Kashima Antlers won
Wednesday, 06 Apr | 03:30 PM
Sagan Tosu won
Wednesday, 06 Apr | 03:30 PM
Sanfrecce Hiroshima won
Wednesday, 06 Apr | 03:30 PM
FC Tokyo won
Wednesday, 06 Apr | 03:30 PM
Draw
Wednesday, 06 Apr | 03:00 PM
Draw
Tuesday, 05 Apr | 03:30 PM
Kashiwa Reysol won
Saturday, 02 Apr | 03:30 PM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 02 Apr | 03:30 PM
Draw
Saturday, 02 Apr | 12:30 PM
Kyoto Sanga FC won
Saturday, 02 Apr | 12:30 PM
Kashima Antlers won
Saturday, 02 Apr | 11:30 AM
Sanfrecce Hiroshima won
Saturday, 02 Apr | 11:30 AM
Cerezo Osaka won
Saturday, 02 Apr | 11:30 AM
Kashiwa Reysol won
Saturday, 02 Apr | 10:30 AM
Gamba Osaka won
Friday, 01 Apr | 03:30 PM
Draw
Sunday, 20 Mar | 10:30 AM
Draw
Saturday, 19 Mar | 11:30 AM
Kashima Antlers won
Saturday, 19 Mar | 11:30 AM
Urawa Red Diamonds won
Saturday, 19 Mar | 10:30 AM
FC Tokyo won
Saturday, 19 Mar | 10:30 AM
Draw
Saturday, 19 Mar | 10:30 AM
Avispa Fukuoka won
Saturday, 19 Mar | 10:30 AM
Kawasaki Frontale won
Friday, 18 Mar | 03:30 PM
Draw
Sunday, 13 Mar | 11:30 AM
Sagan Tosu won
Saturday, 12 Mar | 01:30 PM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 12 Mar | 12:30 PM
Kashiwa Reysol won
Saturday, 12 Mar | 11:30 AM
FC Tokyo won
Saturday, 12 Mar | 11:30 AM
Draw
Saturday, 12 Mar | 10:30 AM
Draw
Saturday, 12 Mar | 10:30 AM
Cerezo Osaka won
Saturday, 12 Mar | 10:30 AM
Draw
Friday, 11 Mar | 03:30 PM
Kashima Antlers won
Sunday, 06 Mar | 12:30 PM
FC Tokyo won
Sunday, 06 Mar | 12:30 PM
Draw
Sunday, 06 Mar | 11:30 AM
Draw
Sunday, 06 Mar | 11:30 AM
Kashima Antlers won
Sunday, 06 Mar | 11:30 AM
Urawa Red Diamonds won
Sunday, 06 Mar | 10:30 AM
Draw
Sunday, 06 Mar | 10:30 AM
Draw
Sunday, 06 Mar | 10:30 AM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 05 Mar | 10:30 AM
Jubilo Iwata won
Wednesday, 02 Mar | 04:00 PM
Yokohama F Marinos won
Wednesday, 02 Mar | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won
Sunday, 27 Feb | 11:30 AM
Kashiwa Reysol won
Saturday, 26 Feb | 11:30 AM
Kawasaki Frontale won
Saturday, 26 Feb | 11:30 AM
Draw
Saturday, 26 Feb | 10:30 AM
Draw
Wednesday, 23 Feb | 12:30 PM
Draw
Wednesday, 23 Feb | 10:30 AM
Yokohama F Marinos won
Saturday, 19 Feb | 11:30 AM
Kashiwa Reysol won
Saturday, 19 Feb | 11:30 AM
Nagoya Grampus won
Saturday, 19 Feb | 10:30 AM
Draw
Saturday, 19 Feb | 10:30 AM
Draw
Saturday, 19 Feb | 10:30 AM
Kyoto Sanga FC won
Saturday, 19 Feb | 10:30 AM
Kashima Antlers won
Saturday, 19 Feb | 10:30 AM
Draw
Saturday, 19 Feb | 10:30 AM
Draw
Friday, 18 Feb | 03:30 PM
Kawasaki Frontale won